Košík je prázdný.

Da Vinci

Oceníte hodinářské komplikace? Tedy funkce, které vám ukážou víc než jen prostý čas? Pak sáhněte po hodinkách z kolekce Da Vinci, které se vyrábějí už více než půl století a jsou inspirovány genialitou Leonarda Da Vinciho. Značka IWC tuto kolekci, jež se vyznačuje klasickými kulatými pouzdry, představila v roce 1969. Coby první model uvedla quarztový model reference 3501, v roce 1985 představila legendární Perpetual Calendar, tedy věčný kalendář zkonstruovaný geniálním hodinářem Kurtem Klausem

Klasické hodinky s arabskými číslicemi a výraznou, neotočnou lunetou ozvláštňují různé detaily: kulaté okénko data na pozici šest, lunární fáze, chronograf, věčný kalendář i tourbillon. Nožky vystupující z pouzdra drží integrovaný řemínek, hodinky tak perfektně sedí na zápěstí. Pánské, ale i diamanty zdobené dámské modely jsou žijící legendou.
 

Nejoblíbenější modely

Co jste možná nevěděli…

I když byla kolekce Da Vinci s ikonickým věčným kalendářem Kurta Klause představena v roce 1985, první model Da Vinci uvedla značka už v roce 1969. Tehdy však nešlo o mechanické hodinky, ale o inovativní model Da Vinci Quartz Electronic s prvním quartzovým strojkem vyrobeným ve Švýcarsku, jenž byl desetkrát přesnější než certifikovaný chronometr.

Lídr kolekce

Model Da Vinci Chronograph Edition „Laureus Sport for Good Foundation“ jsou nádherné hodinky, které však nabízejí i něco navíc. V ocelovém pouzdře o velikosti 42 mm je uložen automatický strojek 89361 s chronografem s funkcí flyback, rezervou chodu 68 hodin a mimostřednou sekundovou ručkou na pozici šest. Tmavě modrý číselník doplňuje černý řemínek z aligátora. Na zadní straně pouzdra je vyryt obrázek Hou Ye ze Šanghaje. Jde o vítěznou kresbu dětské soutěže, již značka organizuje. Limitovaná edice 1 500 kusů.  
 

IWC - představení kolekce Da Vinci

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.