Košík je prázdný.

Clé de Cartier

Designéři dostali jednoduché zadání – vytvořit hodinky inspirované dokonalým kruhem, rafinovanou a proporčně dokonalou časomíru charakterizující maison Cartier. I u této kolekce je využito hlavních designových prvků značky, konkrétně jde o modré římské číslice na bílém číselníku, modrý drahokam na korunce, modřené ručky

Snoubí se zde umění jemnosti a zdrženlivosti, jež zaručuje moderní časomíře nadčasový vzhled. Hodinky s gilošovaným číselníkem se vyrábějí ve 31 a 35mm pouzdře, zdobené šperkové kusy a pánské varianty mají průměr 40 a 41 mm. Uvnitř pracuje automatický strojek, v případě větších modelů jde o in-house strojky Cartier ze švýcarské manufaktury v La Chaux-de-Fonds. 
 

Nejoblíbenější modely

Cartier Clé de Cartier W2CL0002
236 000 Kč
Na dotaz
Rezervace
Cartier Clé de Cartier W2CL0003
203 000 Kč
Na dotaz
Rezervace
Cartier Clé de Cartier WSCL0006
131 000 Kč
Na dotaz
Rezervace
Cartier Clé de Cartier WSCL0007
142 000 Kč
Na dotaz
Rezervace

Co jste možná nevěděli…

Clé znamená ve francouzštině klíč a odkazuje ke specifické korunce tohoto modelu. V kolekci najdeme i hodinky z nepříliš obvyklého materiálu, jakým je palladium, zároveň i modely vysokého hodinářství s mysteriózními mechanismy či tourbillonem. Skrytý nápis Cartier v nožce římské číslice VII je podpis určující pravost a kvalitu. 


 

Lídr kolekce

Vybíráme model se skvělým poměrem výkon/cena. Hodinky s 35mm pouzdrem z oceli (ref.: WSCL0017) jsou vybaveny automatickým strojkem z dílny Cartier. Kalibr 1847 MC má rezervu chodu 42 hodin a je obdařen datumovým věncem. Ten se ukazuje v apertuře na pozici šesté hodiny. Zároveň jsou hodinky doplněny integrovaným koženým řemínkem z aligátora v atraktivní barvě burgundy. 


 

Clé de Cartier

 
Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.