Košík je prázdný.

Aquatimer

Pro toho, kdo miluje podmořský svět a jeho neprobádané hlubiny, je určena kolekce Aquatimer, která spatřila světlo světa v šedesátých letech 20. století. Aquatimery však nemusíte nosit jen pod vodu, službu odvedou i na souši. Značka vyvinula snadný systém výměny řemínků. Kaučukový pásek tak snadno zaměníte za ocelový tah.

Všechno začalo v roce 1967 referencí 812, potápěčskými hodinkami s vnitřní otočnou lunetou a odolností do 200 metrů vodního sloupce. Ani ne o dvanáct měsíců později byl limit vodotěsnosti posunut na 300 metrů neboli 30 barů, a reference 816 se tak stala příkladem pro současníky. Všechny modely z aktuální kolekce jsou dimenzovány právě na 30 barů. Historicky narazíme na větší esa s vodotěsností i 200 barů.
 

Co jste možná nevěděli…

Kolekce byla naposledy přepracována v roce 2014. Výrazným titanovým modelem byl Deep Three, se dvěma mechanickými hloubkoměry.

Tyhle hodinky hlásí potápěči aktuální hloubku, v níž se pohybuje, a současně mu doporučují maximální hloubku na daném ponoru.
 

Lídr kolekce  

Nejmenší model potápek Aquatimer Automatic Edition „Expedition Jacques-Yves Cousteau“ je vodotěsný do 30 barů. Hodinky jsou vybaveny šroubovací korunkou, otočnou lunetou se systémem SafeDive i černým kaučukovým řemínkem, který lze díky patentovanému systému snadno vyměnit za elegantnější variantu. V ocelovém 42mm pouzdře je uložen automatický strojek s rezervou chodu 42 hodin. Ručky i indexy jsou potaženy luminiscenční vrstvou pro dobrou čitelnost pod vodou.        
 

IWC Aquatimer - Searching for the lost poet

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.