Košík je prázdný.

Breitling a Bentley jedou stále spolu

Hodinky inspirované luxusním vozem Bentley připravila švýcarská manufaktura Breitling. Jsou elegantní a nadčasové, navíc limitované pouze jedním tisícem vyrobených kusů.
Breitling a Bentley jedou stále spolu

Letošní velké premiéry v Ženevě se automobilové společnosti nedočkaly, i přesto však některé z nich dokazují, že život je především o tom, si ho užít. Právě tuto zprávu vysílá britská společnost Bentley, která nedávno představila vůz Continental GT Mulliner Convertible. Jeho interiérem je pak inspirovaná novinka od hodinářské manufaktury Breitling, limitovaná edice hodinek Breitling Premier Bentley Mulliner Limited Edition.

Dnes už sedmnáctiletá kooperace dvou prestižních a luxusních značek přinesla několik desítek modelů se sofistikovanými „auto-moto“ rysy. V případě modelu Mulliner jde o hodinky z rodiny Premier, s modrými a červenými detaily. Bílý číselník je po obvodu doplněn modrou tachymetrickou stupnicí a ve stejné barvě jsou vyvedené i subčíselníky.
Automatický strojek, který můžete pozorovat skrze safírové dýnko, je manufakturní výroby, nejde o nic jiného než o legendární chronograf B01. Breitling Premier Bentley Mulliner Limited Edition je chronometr s certifikací COSC, což v praxi znamená, že tyto velmi přesné hodinky garantují odchylku chodu pouze -4/+6 vteřin za den. Kalibr B01 vydrží při plném natažení v chodu až sedmdesát hodin, což znamená, že když v pátek po práci hodinky odložíte, ráno v pondělí je najdete s přesným časem. Na tento parádní in-house strojek se navíc vztahuje prodloužená pětiletá záruka.
Stylové hodinky s retro nádechem jsou vyráběny v manufaktuře ve švýcarském La-Chaux-de-Fonds a na pulty prodejen se jich dostane pouze tisíc.

Model: Breitling Premier Bentley Mulliner Limited Edition

Reference: AB0118A71G1P2

Kalibr: B01, in-house automatický strojek certifikovaný COSC, 70 hodin rezerva chodu

Komplikace: chronograf

Pouzdro: ocel, průměr 42 mm

Sklo: safírové konvexní, průhledné safírové dýnko

Vodotěsnost: 100 metrů (10 barů)

Řemínek: modrý kožený, vyrobený z aligátora, trnová spona (dostupný také s překlápěcí sponou)

Kde koupíte?

Carollinum
Pařížská 11, Praha 1
více informací
Kateřina Daňková
Kateřina Daňková
Vedoucí marketingového oddělení

„Společnost Carollinum je lídrem na trhu, kreativní a neotřelý marketing je pak její důležitou vizitkou. V posledních letech rezonuje naše ambasadorská kampaň s přáteli značky, můžete mezi nimi poznat armádního generála Emila Bočka, architektku Evu Jiřičnou, kardiochirurga Jana Pirka či profesionální české sportovce. Jsme také pyšní na firemní časopis Umění času. Hodinkami jednoduše žijeme.“

Zajímají vás čerstvé novinky ze světa luxusních hodinek a doplňků?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.