Lange 1 Time Zone

Model Lange 1 Time Zone se od svého uvedení v roce 2005 stal dokonalým společníkem všech kosmopolitů. Nová verze s...

Kde koupit

18kt růžové zlato, ruční nátah, ukazatel 24 časových pásem, ukazatel rezervy chodu stroje

Model Lange 1 Time Zone se od svého uvedení v roce 2005 stal dokonalým společníkem všech kosmopolitů. Nová verze s pouzdrem z bílého zlata a ručkami pokrytými luminiscenční vrstvou nyní bez problému provede 24 časovými pásmy i ve tmě.

Dokonalý přehled o světovém čase

S modelem Lange 1 Time Zone neztratíte pojem o čase ani při přechodu z jedné časové zóny do druhé. Jen letmý pohled na stříbrný číselník stačí k tomu, abyste zjistili domácí čas i aktuální čas ve druhé zóně. Příslušnou zónu jednoduše nastavíte tlačítkem, které ovládá otáčející se kruh se jmény 24 měst reprezentujících příslušná časová pásma. Tlačítko stisknutím posune kruh o 15 stupňů na východ, čímž posune hodinovou ručku přídavného číselníku o hodinu dopředu. Díky důmyslně navrženému mechanismu synchronizace můžete navíc časové pásmo zobrazené na přídavném číselníku jednoduše přesunout na číselník hlavní.

Dokonalost sama

Na číselníku nechybí ani datumovka, indikátor rezervy chodu a ukazatel dne/noci. Lange 1 Time Zone s černým řemínkem z krokodýlí kůže pohání strojek s ručním nátahem kalibru L031.1 a 72 hodinovou rezervou chodu. 

Vybrané články z magazínu: