Grand Lange 1

Model Lange 1 uvedený poprvé před 18 lety byl ve své době se svými dnes již ikonickými rysy jako svěží vítr v tradičním hodinářství...

Kde koupit

18kt růžové zlato, ruční nátah, ukazatel rezervy chodu stroje

Model Lange 1 uvedený poprvé před 18 lety byl ve své době se svými dnes již ikonickými rysy jako svěží vítr v tradičním hodinářství – decentralizované uspořádání číselníku, mimořádně velká datumovka, třídenní rezerva chodu a dokonalé řemeslné provedení manufakturního kalibru.

V roce 2012 uvedený větší (40,9 mm) a štíhlejší pouzdro verze Grande Lange 1 si ihned vydobylo stejné celosvětové uznání. Novinkou roku 2013 je jeho provedení s černým číselníkem, pod nímž se skrývá mechanický strojek s ručním nátahem kalibru L095.1.

Černá jakožto barva elegance tak bude od nynějška sekundovat tradičně stříbrným číselníkům této řady. Na přehledném číselníku je kromě ukazatele hodin, minut, vteřin a velké datumovky také indikátor rezervy chodu, jež dosahuje při plném natažení 72 hodin. S pouzdrem a ručkami z 18 kt zlata a černým řemínkem z krokodýlí kůže se tento model vyznačuje nadčasovou působivostí.

Vybrané články z magazínu: