Kožené výrobky

Kde koupit

Detaily. Klíč k autentickému osobnímu stylu se ukrývá právě v nich. Aktovka, peněženka, diář i jiné doplňky. Vše musí být dokonalé. Ikonou klasické elegance s pověstí mistra vysokého řemesla je na tomto poli Montblanc. 

Distingovaný design s důrazem na nekompromisní kvalitu zpracování a minimalistické pojetí luxusu má právem ve znaku hvězdu, která si vydobyla pozici decentního symbolu spojujícího vyznavače vytříbeného stylu. Není to vlastně hvězda, ale zasněžený vrchol nejvyšší hory Evropy Mont Blancu, po němž je značka pojmenovaná.

Synonymum prestiže

Kořeny Montblancu sahají do Německa roku 1906, kdy společnost vznikla jako výrobce exkluzivních potřeb pro mocné muže éry evropského pokroku. V duchu klasiky z dílny Montblanc je design kožených doplňků soustředěn výhradně na elegantní řemeslné zpracování prémiové kůže, které snoubí italský um s pověstnou německou precizností.

Přijďte si vybrat zavazadlo nejlépe odpovídající vašemu životnímu stylu. Diplomatky, aktovky, batohy a cestovní tašky Montblanc se vyznačují sofistikovaným vnitřním uspořádáním, které návrháři firmy pečlivě vyvíjejí s ohledem na konkrétní účel použití.

Velkoobchod Montblanc v České republice

Společnost Carollinum je velkoobchodním distributorem značky Montblanc v České republice.

Kontakt: Jan Valenta, manažer velkoobchodu: j.valenta@carollinum.cz

Kde koupit