Business Formal

Čas zapůsobit

Příležitost udělat dobrý první dojem máte jen jednou a zkušený pohled o vás řekne obchodnímu partnerovi víc, než se může zdát. Dobře padnoucí oblek z kvalitní látky je samozřejmostí, jak je to ale s doplňky?

Dokonalá reprezentace

Před důležitým obchodním jednáním, nebo prezentací u nového klienta většinou záleží na každém detailu. V takové chvíli se vyplatí nepouštět se při výběru vašeho outfitu do zbytečných experimentů. V případě doplňků se zaměřte na kvalitu. Luxus se v tomto případě měří nikoli okázalostí, ale pečlivostí zpracování detailů, celkovou řemeslnou úrovní a samozřejmě také pověstí značky výrobce.

Jaké hodinky vybrat?

K jednoduchému jednobarevnému obleku vybírejte klasické hodinky s tenčím pouzdrem. Výrazným hodinářským komplikacím se v tomto případě spíše vyhněte. Když se rozhodnete pro komplikaci, vybírejte z těch opravdu exkluzivních jako je měsíční fáze, perpetuální kalendář či tourbillon. 

Byznys stylově

O stupínek výš posunou váš styl další doplňky. Muži mají oproti ženám sice o něco menší možnost výběru, ale právě zde je možná největší prostor pro vyjádření vaší osobnosti. Povolených doplňků je jen pár a neměly by na sebe strhávat příliš velkou pozornost. Proto se zaměřte zejména na zajímavé detaily, kvalitu zpracování, nebo limitované kolekce výrobků prestižních značek. 

Jedním z hlavních doplňků obleku je pásek, který by měl celkovým provedením ladit se zbytkem vašeho oblečení. Po rozepnutí saka a zejména při usednutí je dobře vidět, výběr tedy neodbývejte. Pásky Montblanc nabízejí mnoho různých kombinací materiálů i tvarových provedení. Malá bílá hvězda na sponě zasvěceným napoví, že dokážete ocenit kvalitu a tradiční řemeslnou práci, kterými je tato značka proslavená.

Luxusní výběr

Kůže má v byznys doplňcích výsostné postavení a prestižní německá značka Montblanc má na poli kožených doplňků tu nejlepší pověst. Hvězdička na jejich výrobcích napříč kolekcemi a modelovými řadami je stvrzením kvality a úrovně, ke které se Montblanc díky své pozornosti věnované designu, zpracování a neustálé inovaci v této oblasti dopracoval a je na ni patřičně hrdý.

Prvotřídní kvalitu svých kožených výrobků garantuje Montblanc hlavně díky přísně kontrolované výrobě ve vlastním brašnářském závodě, který před několika lety otevřel v italské Florencii.  V Montblanc Pelletteria ve Scandicci zaměstnává nejlepší italské mistry tohoto tradičního řemesla. Jeho vlastní lidé přímo na místě vybírají ty nejlepší kůže z koželužen z údolí řeky Arno a mění je na prémiové kožené výrobky.

Pero jako mistrovské dílo

Klasické plnicí pero je ve světě elektronických přístrojů oblíbeným a možná stále oblíbenějším náčiním. Nejen kvůli nezaměnitelnému pocitu, který psaní rukou poskytuje, ale zejména jako prostředek k vyjádření osobnosti a statutu svého majitele.

Pro výjimečné příležitosti

Když po dlouhých měsících vyjednávání a ladění detailů dojde k slavnostnímu okamžiku, který má formálně stvrdit úspěšný kontrakt, je čas na výjimečné psací potřeby. Nejen podle diplomatických protokolů, ale i v business prostředí bývá dobrým zvykem uchovávat pera použitá při těchto příležitostech na památku či jimi obdarovat váš protějšek, partnery či spolupracovníky. Přijměte pozvání do našeho butiku Montblanc, kde vám rádi představíme limitované série per, která se ideálně hodí právě pro tyto události.

Limitované edice

Psací potřeby pro každodenní práci

Zapomínat nesmíme ani na psací potřeby pro běžný pracovní den. Pokud chcete profesionální nástroj, i zde vám doporučujeme osvědčenou německou kvalitu značky Montblanc s více než staletou zkušeností s výrobou psacích potřeb.

Doporučujeme před koupí pera navštívit Montblanc butik a vyzkoušet si pero osobně. Správná velikost a váha jsou stejně důležité jako vzhled. Z vhodně zvoleného pera vás nebudou bolet prsty a potěšení z psaní rukou vám nebude nic kazit.

Nákupní rádce