Black Tie

Pro nezapomenutelné okamžiky

Pro slavnostní příležitosti platí několik nepsaných pravidel, která se v dobré společnosti neporušují. Vybíráte-li doplňky k formálnímu nadčasovému black tie, soustřeďte se zejména na čistý design a kvalitní materiály.

Souznění

Jdete-li na slavnostní akci s partnerkou, měli byste své doplňky sladit i s jejími. Vybrali jsme pro vás dva reprezentativní páry hodinek – pro dámu i gentlemana – které se ctí obstojí na jakékoli akci pod hlavičkou Black tie. 

IWC Portofino Automatic

Klasika švýcarské hodinařiny a ideální pánský doplněk na slavnostní akci. Černý číselník v dokonalé harmonii s ocelovým pouzdrem, řemínek z aligátoří kůže v černém odstínu a pouzdro o velikosti 40 milimetrů potěší muže, milující nadčasovou eleganci, pro jejichž zápěstí jsou klasické společenské hodinky mnohdy příliš malé.

Chanel Première Chain

Svou podstatou lehce šperkové, ale stále minimalistické Chanel Première Chain v ocelovém provedení nezapřou duši elegantní Paříže, domova značky s aurou nejvyšší módní prestiže. Nejde ovšem jen o styl provedení tohoto modelu, Chanel tady šel daleko hlouběji. 

Jaeger-LeCoultre Master Ultra Thin 41 

Suverénní, ale přiměřeně elegantní mužnost, která se zdržuje povrchních exhibic, je zdůrazněna luxusním černým řemínkem z aligátora. Absolutně nadčasová klasika, se kterou nemůžete udělat chybu. 

Baume & Mercier Petite Promesse

Výrazně femininní quartzové Petite Promesse, letošní novinka z dílny Baume & Mercier, svádí k úniku do světa snění. Subtilní jednoduchý číselník, prémiové materiály a neutrální ztvárnění poskytují perfektní výchozí pozici pro kombinování hodinek s dalšími šperky.

A. Lange & Söhne Saxonia Thin Copper Blue

Noční obloha na zápěstí dodává nejtenčím hodinkám od A. Lange & Söhne hloubku a charisma. Saxonia Thin jsou elegantní hodinky založené na principu „méně je více“.

Doplňky pro muže

Klíčem k výběru doplňků pro formální akce je jednoduchost a konzervativní přístup. V dobré společnosti se cení spíše skrytý půvab a neokázalý luxus. Pouzdro vašich hodinek by mělo odpovídat materiálu vašich ostatních doplňků jako jsou například manžetové knoflíčky.

Nečekejte na společenskou sezónu, až se na pozvánkách začne objevovat magické heslo Black tie. Stavte se v našem butiku, rádi vám pomůžeme vybrat ideální hodinky a doplňky, abyste si mohli nerušeně užívat výjimečný večer plný elegance a noblesy bez starosti o váš dress code.

Nic se nevyrovná tomu, zkusit si hodinky na vlastní ruce.

Přijďte si hodinky vyzkoušet a poradit se s našimi odborníky. A navíc můžete porovnat z 300+ dalších modelů různých značek.

Nákupní rádce