TAG Heuer

Autorita ve světě sportu

TAG Heuer je více než 150 let pojmem na poli prestižních sportovních hodinek a chronografů. Tento legendární švýcarský výrobce je silně spjatý se světem sportu, což potvrzuje i jako nový oficiální partner Premier League. Tvářemi této avantgardní značky jsou například topmodelka-rebelka Cara Delevingne a fotbalová superstar Cristiano Ronaldo. Tváří značky byl i legendární závodník Ayrton Senna, jehož jméno zdobí některé modely hodinek TAG Heuer.

Švýcarská legenda

Heuer Monaco Mcqueen

Firma byla založena v roce 1860 Edouardem Heuerem ve švýcarském St. Immier a později se profilovala jako top výrobce chronografů. Značku proslavil i herec Steve McQueen, který v 70. letech ve filmu LeMans hrdě nosil hodinky TAG Heuer Monaco s ikonickým čtvercovým pouzdrem a podpořil obrovskou popularitu těchto chronografů.

Specialista na chronografy

The MIKROGRIDER - TAG Heuer

V roce 1916 předvedl TAG Heuer své bohaté zkušenosti, technologickou vyspělost a kreativitu, když představil první náramkový chronograf na světě, který dokázal měřit čas s přesností na setinu sekundy, tzv. „Micrograph“. O 50 let později to byl znovu TAG Heuer, kdo posunul hranice přesnosti měření o další desetinné místo, když si nechal patentovat „Microtimer“, první náramkový mechanický chronograf umožňující měřit a odečítat čas s přesností na tisícinu sekundy. A v roce 2012 přišel na řadu „Mikrogirder“, chronograf pracující s 1000Hz frekvencí, přesný na pět desetitisícin sekundy

První opravdu chytré hodinky od tradičního hodináře

TAG HEUER CONNECTED

Další prvenství si TAG Heuer připsal, když jako první výrobce tradičních hodinek představil chytré hodinky v tom smyslu, jak je vnímáme u výrobců počítačů a telefonů. Design hodinek TAG Heuer Connected Watch vychází z modelu Carrera a namísto klasického hodinového strojku doplněného o displej nabízí ryze digitální řešení. O chod všech chytrých funkcí se stará operační systém Android Wear od Googlu a hodinky lze použít jak s telefony s Androidem, tak i s iPhony. Srdcem přístroje je dvoujádrový procesor od Intelu.

Zaujala vás značka TAG Heuer? Prohlédněte si novou kolekci v butiku Carollinum.

Butik Carollinum
Adresa: Pařížská 11, Praha 1
Tel.: +420 224 810 890
E-mail: prodejna@carollinum.cz

Vybráno z Carollinum magazínu