Nejlepší dárky potěší nejen pod stromečkem

Nepříliš drahé, ale zároveň zajímavé elegantní hodinky? Nebo si potrpíte na vysoce precizní zpracování? Vánoce jsou příležitost udělat radost sobě nebo blízkým nadčasovým dárkem. Carollinum pro vás předvybralo jedinečné hodinky se zajímavými příběhy, jakoukoliv příležitost a hlavně ve všech cenových hladinách.

Letecká klasika a přitažlivý design za dostupnou cenu. Takto by šlo charakterizovat hodinky švýcarské značky Hamilton. Na rukou je nosí špičkoví piloti světa, určitě si je oblíbíte i vy. Modely s textilním nebo koženým řemínkem se hodí jak ke koženému křiváku, tak ke sportovnějšímu stylu oblékání. 

Khaki Field Day Date

19600 Kč

HAMILTON

ukázat

Khaki Navy

42500 Kč

HAMILTON

ukázat

Luminor Submersible 1950

439900 Kč

PANERAI

ukázat

Produkce z manufaktury Panerai se mezi hodináři značně vymykají. Jsou dominantně robustní, přesto jednoduše výrazné. Proto zaujmou na první pohled. Zbystřit by měli milovníci potápění, pro ně je značka doslova ikonickou.

Náročným mužům i ženám můžeme doporučit hodinky s měsíční fází od švýcarské značky Vacheron Constantin. Neméně zajímavé jsou ty z manufaktury IWC. Model s bronzovým pouzdrem vytváří zajímavý efekt. Pouzdro při nošení z dlouhodobého hlediska mění odstín a přirozeně koroduje. Dalo by se říci, že tyto hodinky stárnou s vámi. Opomenout nesmíme ani precizní klasiku z německé manufaktury A. Lange & Söhne. Tyto troje hodinky vás mohou doprovodit na důležitá jednání, stejně tak se hodí k oslavám výjimečných okamžiků.

Lange 1

853300 Kč

A. LANGE & SÖHNE

ukázat

Fiftysix

604200 Kč

VACHERON CONSTANTIN

ukázat

Big Pilot's Watch Heritage

371000 Kč

IWC

ukázat

Zadáno pro dámy

Obdobně pestrý výběr lze najít i v sortimentu pro dámy. Model značky Baume & Mercier nabízí číselník s měsíční fází. Jemný a jednoduchý design s ciferníkem s perletí v celkovém bílém ladění hledejte u modelu německé značky manufaktury A. Lange & Söhne. Naopak výrazný styl mají hodinky italské značky Panerai, modré provedení pánský charakter částečně zjemňují.

Luminor Due 3 Days Automatic Acciaio

164300 Kč

PANERAI

ukázat

Classima 10226

49500 Kč

BAUME & MERCIER

ukázat

Saxonia Lady

445200 Kč

A. LANGE & SÖHNE

ukázat

Veškeré zmíněné modely hodinek si můžete vyzkoušet v butiku Carollinum.

Vybráno z Carollinum magazínu