Za pět minut Ježíšek?

Víme, kde koupit luxusní vánoční dárek i 24. prosince.

Je čtyřiadvacátého a vy místo strojení stromečku řešíte mnohem zásadnější věc? Tu, že nemáte pod stromek co dát? Pokud jste se v předvánočním období zabývali víc strategií firmy, rozpočty na příští rok a cashflow, a na nakupování dárků vám nezbyl čas, pomůže vám tenhle přehled luxusních dárků, které seženete ještě na Štědrý den. 

Text: Kateřina Daňková

Pro sportovně založeného muže

Hamilton

Khaki Scuba Auto jsou hodinky s automatickým strojkem s výraznou černo-oranžovou lunetou. Tyhle ocelové hodinky s osmdesátihodinovou rezervou chodu můžete nechat klidně přes víkend ležet ladem, a ony v pondělí pořád perfektně půjdou. Jsou to jednoduše spolehlivé „švýcary“ za přátelskou cenu 17 900 Kč.

IWC

S hodinkami Aquatimer Automatic Edition “Expedition Jacques-Yves Cousteau” se klidně potápějte. Vodotěsnost 300 metrů, šroubovací korunka a vnitřní a vnější otočná luneta z nich činí jednoho z nejlepších společníků do vody. A na souši s nimi budete vypadat stylově. 148 400 Kč

Tudor

Přesný strojek COSC, robustní ušlechtilá ocel i na tahu, červená luneta, kterou doplňuje černý číselník a luminiscenční ručky. To je model Tudor Black Bay se sedmdesátihodinovou rezervou chodu automatického strojku. Natahování tak řešíte jen jednou za tři dny. Stojí 93 600 Kč.

TAG Heuer

Potápěním inspirované hodinky, Aquaracer Calibre 5, tentokrát od Tag Heuer. Kombinace oceli, modrého nebo černého číselníku a keramické lunety dává vyniknout výrazným bílým indexům a ručkám. Žlutý obrys sekundovky pak souzní s nápisem Calibre 5 – tedy automatickým mechanickým strojkem. Přijdou vás na cenu od 50 900 Kč.

Nic se nevyrovná tomu, zkusit si hodinky na vlastní ruce.

Přijďte si hodinky vyzkoušet a poradit se s našimi odborníky. A navíc můžete porovnat z 300+ dalších modelů různých značek.

Pro ženu – prestižní značky za férovou cenu

TAG Heuer

Hodinky Aquaracer Lady 300 s bohatě osazenou diamantovou lunetou působí žensky a sportovně zároveň. V jejich 35mm pouzdře z oceli a keramiky najdeme quartzový strojek, bílá barva dodává hodinkám elegantní vzhled. Stojí 74 900 Kč.

Cartier

Ronde Solo de Cartier jsou puristické, a proto neuvěřitelně nadčasové. Praktické ženy ocení ocelový náramek, pro vyznavačky tradičního looku je k dispozici kožený řemínek z aligátora. V 36mm pouzdře pracuje automatický strojek. Stačí pohybovat zápěstím, a hodinky se okamžitě rozběhnou. Cena s koženým řemínkem 82 900 Kč, s ocelovým náramkem 89 600 Kč.

Breitling

Navitimer je mezi hodinkami švýcarské značky Breitling opravdový pojem. Dámský model Navitimer Automatic 38 vychází svou estetikou z tohoto fenoménu, přitom má atraktivní velikost, s níž osloví nejednu lovkyni sportovně elegantních doplňků. Varianta v oceli s černým číselníkem a přesným automatickým strojkem COSC vyjde na 102 000 Kč.


Pro ty, kdo touží po ikoně

IWC

Značka ze Schaffhausenu je léta úzce spjatá s letectvím. Pilotky v ocelovém pouzdře (43 mm) s automatickým mechanickým strojkem mají hypnotizující číselník, chronograf a oblíbenou dvojici – den a datum. Pilot’s Watch Chronograph Edition “Le Petit Prince” patří mezi nejoblíbenější hodinky na trhu, jsou totiž nepřehlédnutelné. Stojí 152 400 Kč.

Panerai

Hodinky Radiomir Black Seal Logo - 45mm s prošívaným koženým řemínkem navazují tvarem pouzdra a ruček na původní časomíru navrženou pro italské námořnictvo v roce 1936. Čtyři roky nato dostaly hodinky Radiomir i dnešní podobu číselníku. V modelu Black Seal pracuje strojek s ručním nátahem a rezervou chodu tři dny. Koupíte za 116 600 Kč.

Breitling

SuperOcean Heritage B20 Automatic 44 byly poprvé představeny v roce 2007, tvarem i vzezřením však vycházejí z původních hodinek navržených Willym Breitlingem v roce 1957. V ocelovém 44mm pouzdře pracuje přesný chronometr, automatický strojek s certifikací COSC. Milánský tah perfektně kopíruje zápěstí a dodává hodinkám elegantní vzhled. Pořídíte je za 122 200 Kč.

Hamilton

Letošní novinka z kolekce American Classic s názvem Intra-Matic Auto Chrono připomíná legendární model z roku 1968. Švýcarský výrobce s americkými kořeny se tak vrátil ke klasickému vzhledu hodinek s chronografem, přičemž tyto pohání automatický strojek s rezervou chodu šedesát hodin. Vyjdou vás na 49 500 Kč.

Všechny hodinky koupíte v butiku Carollinum, Pařížská 11, Praha 1. Na Štědrý den máme otevřeno od 10:00 do 14:00 hod, www.carollinum.cz

Vybráno z Carollinum magazínu