Veletrh luxusních hodinek Umění času 2018

Představit novinky hodinářských manufaktur a ukázat hodinářské řemeslo, to je záměr veletrhu luxusních hodinek s názvem Umění času. V úterý 27. listopadu 2018 ho v historických prostorách Rudolfina v Praze pořádá společnost Carollinum.

Privátní akce je letos poprvé otevřena i veřejnosti (v čase od 16 do 17:30 hodin). Limitovaný počet vstupenek na speciální prohlídku pro veřejnost bude v prodeji od 1. října v síti Goout.

Na výstavě bude prezentováno přes tři sta exkluzivních hodinek od jedenácti špičkových hodinářských značek, jako jsou například Rolex, Patek Philippe, A. Lange & Söhne, Vacheron Constantin, Breitling, IWC, Panerai nebo Jaeger-LeCoultre.

Návštěvníci se budou moci podívat na ukázky hodinářského řemesla: práci hodinářského mistra, rytce či šperkaře.

V rámci akce a oslav 100. výročí založení Československa bude také poprvé odhaleno a předáno ocenění Zlatá vteřina, které je určené významným osobnostem česko-slovenské společnosti. Speciálně pro tuto příležitost vznikla v tradiční české sklářské manufaktuře Moser cena ve tvaru přesýpacích hodin.

Veletrh Umění času navazuje na takzvané „salony vysokého hodinářství“, které mají svou tradici především v Ženevě, Londýně, New Yorku anebo ve Vídni.

„Pro Prahu je akce uznáním, že je světovými značkami vnímána jako místo, kde takováto exkluzivní akce najde erudované a vášnivé publikum,“ uvedla k akci majitelka rodinné společnosti Carollinum Tamara Kotvalová.

Limitovaný počet vstupenek na speciální prohlídku pro veřejnost je v prodeji v síti Goout.

Vybráno z Carollinum magazínu