TAG Heuer Connected Modular konečně i v ČR

Svět hodinářského umění se spojil s digitální současností s označením kvality Swiss made. Hodinky TAG Heuer Connected Modular jsou „náramkový computer“, který je neustále online a neustále po ruce, připraven doručit i odeslat všechny informace a zprávy z vašeho zápěstí bez nutnosti vytahovat a zapínat telefon.

Hodinky jsou maximálně modulární – pomocí jednoho kliknutí je možné vyměnit řemínek nebo jeho kovové úchyty a dát hodinkám úplně jiný styl. K dispozici je mnoho barev i různé materiály – pryž, keramika, kůže, titan, černé PVD, růžové zlato i diamanty. Navíc si lze dokoupit i modul s automatickým strojkem Caliber 5, vyměnit ho za modul smartwatch a užívat si švýcarskou hodinářskou klasiku. Pro znalce byl vyroben i modul s tourbillonem. Kromě klasické pánské velikosti pouzdra 45 mm je dispozici i menší velikost 41 mm. Connected jsou tak prozatím jediné smartwatch vyrobené pro muže i ženy.

Vodotěsné titanové pouzdro Connected se safírovým sklem má legendární design TAG Heuer Carrera a je osazené procesorem Intel s operačním systémem Android Wear a 4GB paměti. Kromě speciálních aplikací z dílny TAG Heuer do něj lze nainstalovat přes 4000 aplikací (Hangouts, Mapy, Překladač, Spotify, Fitness, Facebook, Instagram atd.) a dokáže komunikovat i na jiných platformách jako je Messenger, WhatsApp a mnoho dalších. Zabudovaný mikrofon umožňuje hlasové ovládání pomocí Google asistenta a pomocí NFC můžete provádět bezhotovostní platby.

První generace Connected se v hodinářském světě objevila už před dvěma lety a tehdy způsobila velký zájem o tyto hodinky, které kombinují švýcarské hodinářské know how s nejmodernějšími světovými technologiemi. V České republice však k dostání nebyly z důvodu omezené funkčnosti některých Google aplikací na našem území. Nyní přišla na trh nová generace Connected s názvem Modular, poprvé dostupná i v České republice.

Butik Carollinum byl jako přední expert na prémiové hodinky zvolen vybraným autorizovaným prodejcem tohoto speciálního modelu TAG Heur Connected Modular.

SPECIFIKACE

Rozměry: 45 × 45 × 13,8 mm, 62,5 g
Pásek: vyměnitelný - kožený, kovový, pryžový
Voděodolnost: 5 ATM / 50 metrů
Displej: oděruvzdorné safírové sklíčko 2,5 mm, Amoled displej, 1,39" = 35,4 mm (400 x 400) s podporou ovládání více prsty
Systém: Android Wear, kompatibilní s Android 4.4+ a iOS9+
Funkce: GPS, NFC, rychloměr, gyroskop ad.
Data: Bluetooth: BLE 4.1, Wi-Fi: 2.4 GHz 802.11 B/G/N Procesor: Intel Atom
Paměť: RAM: 512 MB, vnitřní paměť: 4 GB, paměťové karty: ne Akumulátor: 410 mAh, průměrná výdrž při běžném použití až 25 hodin

Vybráno z Carollinum magazínu