Rozšířené prostory butiku Rolex vítají zákazníky

Přijměte pozvání do butiku Rolex, jenž se představuje ve zbrusu novém designu a koncepci. Jediný značkový butik této hodinářské ikony v České republice najdete stále na téže adrese – v nejprestižnější nákupní ulici v Praze – v Pařížské. Po rekonstrukci nabyl velkolepých rozměrů a rozlohou okolo 160 m2 se řadí mezi největší prodejny Rolex ve střední Evropě.

Carollinum Rolex Boutique, jak zní oficiální název, zdobí unikátní designové prvky připomínající Prahu a Českou republiku. Výjimečný skleněný lustr od renomované české sklářské společnosti, jenž se vyjímá v přední části butiku, doplňuje béžová stěna s vizualizací stověžaté metropole. 

Dokonalost, přesnost a důraz na detail jsou výsledkem pečlivé volby barev a vzorů. Citlivé osvětlení zdůrazňuje krásu širokého výběru hodinek Rolex. Ve vitrínách lemovaných béžovou kůží s bronzovými lištami vás osloví množství modelů hodinek s certifikací „Superlative Chronometer“: ty se pro svou přesnost, výkon a spolehlivost staly symboly dokonalosti a prestiže.

Nepřehlédnutelná smaragdová vodní stěna připomíná bohaté dědictví značky Rolex – motiv s vlnami odkazuje k ikonickému modelu Oyster, prvním vodotěsným náramkovým hodinkám na světě. Tato intenzivní zelená se prolíná designem celého butiku. Stěny z hnědého ořechového dřeva se snoubí s béžově zbarveným kamenem a ručním štukem.

Rolex, švýcarský výrobce hodinek se sídlem v Ženevě, je uznáván po celém světě pro svou odbornost a kvalitu svých výrobků. Na každém modelu Oyster od značky Rolex je napsáno slovo „Perpetual“ (nadčasový). Je to však více než pouhé slovo na číselníku – je to filozofie ztělesňující vizi a hodnoty společnosti Rolex.

Carollinum Rolex Boutique, Pařížská 14, Praha 1

Vybráno z Carollinum magazínu