Pilotní hodinky

Pro milovníky létání a přesné mechaniky

Nejširší sortiment prémiových pilotních hodinek 

Hledáte hodinky pro volný čas, které zaujmou i v nejlepší společnosti? Pak se poohlédněte po pilotních hodinkách. Strohá elegance a nadčasový funkční design z nich dělá stále vyhledávanější volbu pro všechny příležitosti. Butiky Carollinum nabízí široký výběr značek i modelů, které jsou přesně pro vás. 

Nic se nevyrovná tomu, zkusit si hodinky na vlastní ruce.

Přijďte si hodinky vyzkoušet a poradit se s našimi odborníky. A navíc můžete porovnat z 300+ dalších modelů různých značek.

Dnešní letecké hodinky se liší množstvím funkcí i designem, všechny ale spojuje kvalitní zpracování, přesnost a spolehlivost. A i když už dlouho nejsou jen výsadou pilotů, kupujete si společně s technicky a řemeslně dokonalým výrobkem také připomínku dlouhého příběhu o lidské odvaze, zručnosti a touze překonávat své možnosti. Mezi značkami v naší nabídce nechybí hodinářské domy, které jsou součástí slavné letecké historie od samotných počátků. Seznamte se s nimi blíže.

Breitling

Letečtí pionýři se neobešli bez spolehlivých a přesných přístrojů. Proto se brzy jejich pozornost obrátila k přesným kapesním a později náramkovým chronografům Breitling, kterými je značka proslulá již od roku 1884. Přesné palubní přístroje dodávala do bitevních letadel za druhé světové války a později všem významným výrobcům komerčních letadel. Statusem oficiálního dodavatele světového letectví se firma pyšní dodnes. Většina fanoušků letectví pozná ikonický model Navitimer s otočnou lunetou pro letecké výpočty - jeden z prvních náramkových chronografů, který se podíval do vesmíru - a nepřehlédnutelné jsou i ostatní modely, které se kromě charakteristického designu a kvalitního zpracování, mohou chlubit mechanickými strojky vlastní výroby s nejpřísnější certifikací COSC.

Více o hodinkách Breitling

IWC Schaffhausen

Historie pilotních hodinek s logem IWC sahá až do roku 1936, kdy švýcarskou manufakturu opustily první pilotky této značky. Nejslavnější model The Big Pilot’s Watch 52 T. S. C. vyvinutý speciálně pro potřeby armádních vzdušných sil poutal od začátku pozornost nejenom střídmým vzhledem, inspirovaným přístroji na palubách letadel, ale především velikostí svého pouzdra – s 55 milimetry jde dodnes o vůbec největší pilotní hodinky, které ovlivnily i pilotní kolekce jiných manufaktur.

Více o hodinkách IWC

Hamilton

Spojení značky Hamilton s letectvím trvá bezmála sto let. Již v roce 1918 piloti první letecké pošty ve Spojených státech na svých letech mezi New Yorkem a Washingtonem navlékali na zápěstí hodinky s logem právě této značky. V třicátých letech byl Hamilton dokonce jednou z preferovaných značek komerčních aerolinek v USA a leteckého ducha nezapře ani dnes jako oficiální partner velkých leteckých podniků.

VÍCE O HODINKÁCH HAMILTON

Nevíte si rady s výběrem? Rádi vám pomůžeme.

Rukama našich odborníků prošlo za více než dvacet let mnoho pilotních hodinek. Díky tomu dobře rozumíme přáním a potřebám našich zákazníků.

V našem butiku najdete vždy pečlivě vybrané modely prémiových značek všech cenových hladin a stylů. Vše vám rádi předvedeme a necháme vás porovnat různé modely, abyste vždy odcházeli s jistotou, že jste vybrali ty nejlepší.

Newsletter.

Čas od času zasíláme v rozumné míře informační newsletter. Pokud chcete mít přehled o novinkách ze světa luxusu, pošlete nám svůj e-mail.

Vybráno z Carollinum magazínu