Rolex uvádí novinky 2018

Novinky letošního roku již postupně začínají přicházet do našeho butiku v Pařížské ulici. Prohlédněte si náš výběr od značky Rolex.

Oyster Perpetual GMT-Master II (Ref. M126710 BLRO)

Velmi oblíbený model GMT-Master II je letos uveden manufakturou Rolex nově na Jubilee ocelovém tahu. Modročervené zdobení lunety z Cerachromu obepíná ocelové pouzdro Oyster s redesignovanými krapnami. Jako další dvě varianty Rolex nabízí hodinky vyrobené z 18kt růžového zlata Everose Gold (Ref. 126711 CHNR) anebo v kombinaci oceli a 18kt růžového zlata Everose Gold (Ref. 126715 CHNR).

Nový automatický kalibr 3285 zvyšuje rezervu chodu těchto hodinek na 70 hodin. Certifikace přesnosti Superlative Chronometer a záruka 5 let. Prodává Rolex Boutique CarollinumTakto vypadá nový GMT-Master II ve videu:

Oyster Perpetual Datejust 36

Nová generace dámských hodinek Oyster Perpetual Datejust 36 s redesignovaným pouzdrem. 

V nabídce na tahu Rolesor, a to buď v kombinaci oceli Oystersteel a 18karátového růžového zlata Everose nebo oceli a žlutého zlata. Tento model nabízí mnoho variací číselníků: například bílý se zlatými římskými číslicemi, perleťový nebo v barvě champagne s diamantovými indexy. Nový Datejust 36 v sobě ukrývá nový manufaktorní strojek 3235, jenž zajišťuje hodinkám rezervu chodu cca 70 hodin. 

Oyster Perpetual Datejust 31

Subtilní dámský model Datejust 31 se strojkem nové generace 2236 a lunetou osázenou diamanty.

Model Datejust 31 je v nabídce hned v několika verzích: hodinky z bílého 18kt zlata se krásně snoubí s bílým perleťovým číselníkem a diamantovými indexy hodin. Verzi ze žlutého 18kt zlata zdobí číselník v barvě malachitu s diamanty na pozici VI a IX. Hodinky vyrobené z růžového zlata zaujmou číselníkem s perleťovými motýlky.

Nové verze Datejust 31 jsou poprvé vybaveny manufakturním strojkem nové generace 2236 se silikonovým vláskem, jenž pomáhá zajistit hodinkám rezervu chodu bez nátahu až 55 hodin.

Cosmograph Daytona Everose Gold

Jediný značkový butik Rolex v České republice najdete v Pařížské ulici č. 14. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vybráno z Carollinum magazínu