Novinky 2018: Rolex, Patek Philippe, TAG Heuer a Breitling

Jaké jsou nejnovější modely značek Rolex, Patek Philippe, TAG Heuer a Breitling, které již brzy naleznete v nabídce našich butiků? Prohlédněte si top modely, které jsme pro vás osobně vybrali na veletrhu Baselworld.

1) ROLEX

Oyster Perpetual GMT-Master II (Ref. M126710 BLRO)

Velmi oblíbený model GMT-Master II je letos uveden manufakturou Rolex nově na Jubilee ocelovém tahu. Modročervené zdobení lunety z Cerachromu obepíná ocelové pouzdro Oyster s redesignovanými krapnami. Jako další dvě varianty Rolex nabízí hodinky vyrobené z 18kt růžového zlata Everose Gold (Ref. 126711 CHNR) anebo v kombinaci oceli a 18kt růžového zlata Everose Gold (Ref. 126715 CHNR).

Nový automatický kalibr 3285 zvyšuje rezervu chodu těchto hodinek na 70 hodin. Certifikace přesnosti Superlative Chronometer a záruka 5 let. Prodává Rolex Boutique CarollinumTakto vypadá nový GMT-Master II ve videu:

Další novinky 2018 značky Rolex:

2) PATEK PHILIPPE

Nautilus - Ref. 57401G-001

Vůbec první model Nautilus s komplikací věčného kalendáře se stal ihned po svém uvedení hitem mezi příznivci hodinářského umění.

Legendární model z manufaktury Patek Philippe vůbec poprvé obsahuje tzv. "grand complication". Analogový věčný kalendář patří již od roku 1985 ke klasickým komplikacím ženevské manufaktury. V této novince z bílého 18kt zlata je mistrně zakomponovaný do ikonického designu pouzdra a číselníku hodinek Nautilus.

Prohlédněte si další novinky od Patek Philippe ve videu a přijměte naše pozvání do našeho butiku Patek Philippe.

Další novinky 2018 od Patek Philippe:

3) TAG HEUER

Carrera Calibre 16 Chronograph

Kolekce TAG Heuer Carrera slaví 55. výročí dvěma novými sportovními modely.

Nový chronograf Carrera je vyráběn v černé a modré variantě číselníku (Ref.: CV201AP.FC6429 a CV201AR.BA0715), který vždy zdobí tři sčítače v bílé barvě, datumovka a tachymetrická škála po obvodu keramické lunety. Automatický strojek Calibre 16 chrání ocelové pouzdro o průměru 41 mm.

Černou verzi chronografu zdobí černý řemínek z perforované kůže se stylovým červeným prošíváním. Modrá varianta Carrery má ocelový tah. 

4) BREITLING

Navitimer 8 Chronograph 43 Black Steel

(Ref. M13314101B1X1)

Značka Breitling pod novým vedením poprvé ukázala, jakým směrem se bude ubírat. Logo Breitlingu sice přišlo o svá tradiční křídla, nicméně řada Navitimer 8 stále navazuje na nejlepší tradici pilotních hodinek své historie. Z mnoha modelů řady Navitimer 8 jako náš horký tip vybíráme chronograf Black Steel o průměru pouzdra 43 mm. Velikostí je tento chronograf věrný klasickým breitlingům (43 mm), nicméně značka nabízí u jiných modelů subtilnější verze (Navitimer 8 Day-Date a Automatic s pouzdrem o 2 mm menším).

Black Steel charakterizuje celočerný číselník s arabskými číslicemi v barvě vanilky. Ocelové pouzdro s černou povrchovou úpravou DLC doplňuje řemínek z černé kůže s bílým prošíváním. Kalibr Breitling 13 s certifikací přesnosti chodu strojku COSC obsahuje chronograf s přesností měření času na čtvrtinu vteřiny. Hodinky s automatickým nátahem mají rezervu chodu více než 42 hodin a voděodolnost do 100 metrů. V nabídce našeho butiku Carollinum bude i ocelová verze bez DLC povrchové úpravy na ocelovém tahu nebo s koženým řemínkem, a to jak s černým, tak modrým číselníkem.

Vybráno z Carollinum magazínu