Novinky 2018: Patek Philippe, TAG Heuer a Breitling

Jaké jsou nejnovější modely značek Patek Philippe, TAG Heuer a Breitling, které již brzy naleznete v nabídce našich butiků? Prohlédněte si top modely, které jsme pro vás osobně vybrali na veletrhu Baselworld.

1) PATEK PHILIPPE

Nautilus - Ref. 57401G-001

Vůbec první model Nautilus s komplikací věčného kalendáře se stal ihned po svém uvedení hitem mezi příznivci hodinářského umění.

Legendární model z manufaktury Patek Philippe vůbec poprvé obsahuje tzv. "grand complication". Analogový věčný kalendář patří již od roku 1985 ke klasickým komplikacím ženevské manufaktury. V této novince z bílého 18kt zlata je mistrně zakomponovaný do ikonického designu pouzdra a číselníku hodinek Nautilus.

Prohlédněte si novinky od Patek Philippe ve videu a přijměte naše pozvání do našeho butiku Patek Philippe.

Další novinky 2018 od Patek Philippe:

2) TAG HEUER

Carrera Calibre 16 Chronograph

Kolekce TAG Heuer Carrera slaví 55. výročí dvěma novými sportovními modely.

Nový chronograf Carrera je vyráběn v černé a modré variantě číselníku (Ref.: CV201AP.FC6429 a CV201AR.BA0715), který vždy zdobí tři sčítače v bílé barvě, datumovka a tachymetrická škála po obvodu keramické lunety. Automatický strojek Calibre 16 chrání ocelové pouzdro o průměru 41 mm.

Černou verzi chronografu zdobí černý řemínek z perforované kůže se stylovým červeným prošíváním. Modrá varianta Carrery má ocelový tah.

3) BREITLING

Navitimer 8 Chronograph 43 Black Steel

(Ref. M13314101B1X1)

Značka Breitling pod novým vedením poprvé ukázala, jakým směrem se bude ubírat. Logo Breitlingu sice přišlo o svá tradiční křídla, nicméně řada Navitimer 8 stále navazuje na nejlepší tradici pilotních hodinek své historie. Z mnoha modelů řady Navitimer 8 jako náš horký tip vybíráme chronograf Black Steel o průměru pouzdra 43 mm. Velikostí je tento chronograf věrný klasickým breitlingům (43 mm), nicméně značka nabízí u jiných modelů subtilnější verze (Navitimer 8 Day-Date a Automatic s pouzdrem o 2 mm menším).

Black Steel charakterizuje celočerný číselník s arabskými číslicemi v barvě vanilky. Ocelové pouzdro s černou povrchovou úpravou DLC doplňuje řemínek z černé kůže s bílým prošíváním. Kalibr Breitling 13 s certifikací přesnosti chodu strojku COSC obsahuje chronograf s přesností měření času na čtvrtinu vteřiny. Hodinky s automatickým nátahem mají rezervu chodu více než 42 hodin a voděodolnost do 100 metrů. V nabídce našeho butiku Carollinum bude i ocelová verze bez DLC povrchové úpravy na ocelovém tahu nebo s koženým řemínkem, a to jak s černým, tak modrým číselníkem.

Vybráno z Carollinum magazínu