Carollinum představuje hodinky Hamilton Ventura Elvis 80

Značka Hamilton se rozhodla oslavit výročí Elvise Presleyho stylově. Představila nový model jeho oblíbených hodinek zvaných jinak i „Elvisovy hodinky“. Ikonická Ventura zaujala krále Rock and Rollu během jeho role ve filmu z roku 1961 nazvaného Blue Hawai, kde si je poprvé vyzkoušel na ruce.

Výrazné tvary si hodinky zachovaly dodnes, nicméně moderní elegance bylo u modelu dosaženo hladkým výbrusem povrchů trojúhelníkového pouzdra. Linie hodinek Hamilton Ventura Elvis 80 nabízí širokou paletu kombinací materiálů a barev.

Sekundová ručička v oranžové barvě krásně ladí s černým minutovým číselníkem. Gravura na korunce a detailně tvarované pouzdro jen podtrhuje kvalitní zpracování.

Model se nese v duchu "black meets black", kde PVD pouzdro doplňuje kaučukový nebo kožený řemínek v černé barvě. Pohodlí nositele je na prvním místě a odráží se v přiléhavém designu, který perfektně sedí na zápěstí.

Model Hamilton Ventura 80 je dostupný s quartzovým a automatickým strojkem. Oba modely mají ukazatel data a číselník je umístěn pod antireflexním safírovým sklíčkem. Automatický model obsahuje strojek H-10 s rezervou chodu 80 hodin a pouzdro je voděodolné do hloubky 50 metrů.

Hodinky Hamilton jsou v prodeji v pražském butiku Carollinum a autorizovaných prodejců.

Butik Carollinum

Adresa: Pařížská 11, 110 00, Praha 1
Tel.: +420 224 810 890
E-mail: prodejna@carollinum.cz

Vybráno z Carollinum magazínu