Sportovní elegance spojená s kvalitou. TAG Heuer představuje nové modely hodinek

Hodinky značky TAG Heuer ukazují čas již od roku 1860. Za tu dobu se staly skutečným pojmem. Proslavil je nejen nadčasový sportovně-elegantní design, ale i kombinace nejnovější technologie, výkonu a řemeslné zručnosti. Nosit na ruce chronograf této značky znamená prestiž v podobě šperku, spojenou s výjimečnou kvalitou.

Chronograf Monza

I proto vás jistě potěší, že TAG Heuer na letošním hodinářském veletrhu Baselworld představil hned několik novinek. Můžete se tak těšit například na ikonický chronograf Monza či nové modely Aquaracer

Hodinky inspirované mořskými hlubinami

TAG HEUER AQUARACER 300M MEN 2016

Již Edouard Heuer proslul hodinkami se zvýšenou odolností vůči vodě. O mnoho let později, v roce 2003, přichází na svět unikátní řada Aquaracer, která splňuje všechny požadavky na hodinky určené do extrémních podmínek.

TAG HEUER AQUARACER 300M MEN 2016

V roce 2016 se řada Aquaracer rozrostla o nové sportovní modely vodotěsné do 300 metrů. Pánské hodinky Aquaracer 300M Ceramic v sobě spojují sportovní eleganci a šarm. S průměrem 43 mm, stříbrnými číslicemi a vyraženou přilbou potápěče na zadním krytu byly zhotoveny pro milovníky potápění a vodních sportů.

Aquaracer

V srdci chronometru bije Calibre 5, jenž snoubí osvědčenou přesnost se spolehlivostí, a činí z něj jeden z nejvýše hodnocených chronografů na světě.

Protože vyjímečné ženy si zaslouží vyjímečné hodinky

TAG HEUER AQUARACER 300M LADY 2016

Dámské hodinky Aquarcer Lady 300M upoutají harmonickou rovnováhou vytříbených detailů. Celokeramické hodinky s průměrem 35 mm byly představeny ve stylové bílé i elegantní černé barvě.

Aquaracer Lady 300M

Bílý model zaujme svým elegatně sportovním vzhledem. Černý model pak okouzlí lunetou s růžovým zlatem či diamanty, která dokonale podtrhne osobnost nositelky.

Brilantní zpracování, dokonalá kombinace kvality a ceny

TAG HEUER CARRERA

Důmyslně propracované do nejmenších detailů, hodinky Carerra se strojkem Heuer-01, představují jedinečnou kombinaci ceny a kvality. Díky pětiletému zdokonalování výrobních procesů jsou tyty chronografy k dispozici v atraktivní cenové hladině.

TAG HEUER CARRERA HEUER-01 NOVÉ VERZE 2016

Nejnovější verze hodinek TAG Heuer Carrera Heuer-01 převzala od svých předchůdců modulární design umožňující vytvářet neotřelé kombinace materiálů a barev.

TAG HEUER CARRERA HEUER-01 NOVÉ VERZE 2016

Na veletrhu Baselworld mohli návštěvníci obdivovat modely v oceli, které zaujaly sportovním vzhledem, ale také titanovou variantu, jež vyniká odolností a lehkostí. Třetí a poslední varianta novinky na sebe strhávala pozornost atraktivním designem díky kombinaci keramiky a pryže.

Hodinky s vůní benzínu a dobrodružství

HEUER MONZA 40TH ANNIVERSARY

Výraznou novinkou letošního veletrhu je limitovaná edice legendárního chronografu Monza, která vznikla u příležitosti 40. výročí modelu. První model Monza byl navržen v roce 1976 k oslavě světového titulu Nikiho Laudy ve Ferrari. Hodinky inspirované vášní pro automobilové závody znovu ožívají v reedici z roku 2016.

Heuer Monza 40th Anniversary

Model Monza je po vzoru historického chronografu vybaven pulzometrem a tachymetrickou stupnicí. Navrací se také černý design s bíle lakovanou minutovkou. Původní ocel nahrazuje lehčí a odolnější titan, hodinky jsou nyní vybaveny závodním řemínkem z prošité černé telecí kůže, které evokuje design tříramenného volantu dobových závodních vozů.

Heuer Monza 40th Anniversary

Chronograf Monza je vyhledávaný sběrateli po celém světě. Vy si nyní můžete jeho nejnovější verzi, stejně jako všechny ostatní novinky značky TAG Heuer, rezervovat v našem butiku Carollinum.

Butik Carollinum
Adresa: Pařížská 11, Praha 1
Tel.: +420 224 810 890
E-mail: prodejna@carollinum.cz

Vybráno z Carollinum magazínu