Instinkt, nezávislost, elegance. Cartier představil novou kolekci hodinek Drive de Cartier

Drive de Cartier

Říkají o něm, že je znalec. Citlivý na přesnost a detaily, jež tvoří základ všeho, čím se obklopuje.  Nositel hodinek Drive de Cartier dokáže ocenit krásu řemesla a preciznost zpracování. Právě to nachází v nové kolekci, jež navazuje na tradici chronografů Cartier s výraznými tvary. 

Hodinky inspirované klasickými automobily

Drive de Cartier

Hodinky Drive de Cartier se i přes jasně definovaný charakter mění s každým modelem. Nejnovější kolekce podpoří váš smysl pro svobodu a upoutá dokonalým stylem, který odráží krásu klasických automobilů.

Drive de Cartier

Gilošovaný číselník hodinek Drive de Cartier připomíná mřížku chladiče. Korunka s ikonickým modrým kabošonem safíru evokuje svým tvarem šroubek a komplikace pod klenutým sklíčkem vás okouzlí designem inspirovaným palubní deskou.

Drive de Cartier

Pouzdro z růžového zlata či oceli je osazeno černým, šedým nebo bílým číselníkem s římskými číslicemi a ručičkami ve tvaru meče. Leštěné saténové plochy po stranách opticky zvětšují objem, lesk na vrchní i spodní straně dodává hodinkám vytříbený vzhled. Dokonale artikulovaný jazyk značky Cartier vybudoval identitu, která je elegantní a moderní zároveň.

Drive de Cartier

Dokonalé strojky vyvinuté zkušenými mistry

Drive de Cartier

Kolekci Drive de Cartier charakterizují delikátní prvky povrchové úpravy, jako jsou pruhy Côtes de Genève na můstcích a rotoru nebo leštěné hlavičky šroubků. Strojky byly vyrobeny pod přísným drobnohledem zkušených mistrů tak, aby zajistily bezchybnou stabilitu chodu. Tu můžete pozorovat skrze průhlednou zadní stranu pouzdra, což je příjemný detail.

Drive de Cartier

Hodinky jsou vyvinuty v několika verzích. První typ hodinek se může pochlubit strojkem 1904-PS MC. Nabízí indikaci hodin a minut, malou vteřinovku a datumovku. Pokud rádi cestujete, můžete zvolit i model se strojkem 1904-FU MC, jenž zobrazuje druhé časové pásmo s ukazatelem dne/noci, velkou datumovku a malou vteřinovku.

Drive de Cartier

Vrcholnou verzi představují hodinky Drive de Cartier se strojkem 9452 MC s létajícím tourbillonem. Ten vzniká v dílnách Cartier na adrese 35 Rue du Rhône v srdci Ženevy. Zde jsou hodinky vyráběny v souladu s nejprestižnější hodinářskou certifikací „Poinçon de Genève“ neboli Ženevskou pečetí, jež stvrzuje jejich špičkovou kvalitu a podtrhuje vaši jedinečnost. 

Zaujaly vás hodinky Drive de Cartier? Navštivte butik Carollinum.

Butik Carollinum
Adresa: Pařížská 11, Praha 1
Tel.: +420 224 810 890
E-mail: prodejna@carollinum.cz

Vybráno z Carollinum magazínu