Jaeger-LeCoultre představil ultra tenkou novinku s měsíční fází

Jemnost a detailní řemeslné zpracování v sobě opět snoubí švýcarská manufaktura Jaeger-LeCoultre. Tentokrát v limitovaném edici Master Ultra Thin Moon Enamel. Devízou tohoto modelu je kromě ultra tenkého pouzdra i rezerva nátahu až 70 hodin.

Master Ultra Thin je linie, která společně s Master Grande Tradition a Master Control patří do jedné z neoblíbenějších kolekcí v portfoliu značky Jaeger-LeCoultre zvané Master. Aktuální novinka vyniká řemeslným pojetím číselníku zpracovaného technikou gilošování do smaltu (manufaktura se neváhala pochlubit, že tuto jemnou, detailní práci zvládá jen několik lidí). Vznikla tak rytina, která v modrém provedení dává rafinovaný punc výjimečnosti a exkluzivního produktu.

Jedinečná práce je doplněna komplikací v podobě ukazatele měsíční fáze, který byl přepracován s pečlivou pozorností k detailu. Když je Měsíc v úplňku, dokonale kulatý,  leštěný bílý kotouč se objevuje na nádherném hvězdném pozadí. To vše je vloženo do pouzdra z bílého zlata.

Model Master Ultra Thin Moon Enamel je osazen kalibrem 925. Pouzdro hodinek je tenoučké, jak jen může být, tedy konkrétně se může pochlubit tloušťkou pouze jeden centimetr. Jak bývá u Jaeger-LeCoultre zvykem, řemínek je z pravého aligátora. Tyto hodinky byly vyrobeny v limitované edici pouhých 100 kusů. 

Hodinky můžete poptat v butiku Carollinum

Modely hodinek z veletrhu SIHH 2019 jsou dostupné na butiku Carollinum

Model - reference: Q13635E1

Kalibr: Automatický strojek 925/2

Průměr pouzdra: 39 mm

Voděodolnost: 5 bar

Safírové sklíčko

Vybráno z Carollinum magazínu