Generální ředitel společnosti Rolex slavnostně otevřel náš pražský butik

V září 2019 se v Pařížské ulici 14 v Praze 1 nově otevřel jediný značkový butik Rolex v České republice a na Slovensku. Stávající obchod získal nový design a s rozlohou 160 m2 se řadí k největším prodejnám této prestižní hodinářské značky ve střední Evropě. Svým příznivcům nyní nabídne ještě širší sortiment než doposud.

Slavnostního ceremoniálu se osobně zúčastnila majitelka společnosti Carollinum Tamara Kotvalová i globální generální ředitel firmy Rolex Jean-Frédéric Dufour. Značku, která patří mezi absolutní špičku v oboru, zastupuje od roku 2014 a jeho návštěva v Praze byla pro Carollinum velikou poctou. S přáním všeho nejlepšího se pak společně s Tamarou Kotvalovou a jejími dětmi Martinem Jannou a Danielou Jannovou ujal oficiálního přestřižení pásky. Koktejl party, na které se sešlo mnoho významných hostů, proběhla v dechberoucích prostorách Anežského kláštera.

„Rolex je v oboru luxusního zboží synonymem kvality a dokonalosti. V Praze oficiálně zastupujeme značku již patnáct let a jsme velmi hrdí na to, že Carollinum nyní rozšiřuje jediný monobrandový butik Rolex v České republice. Carollinum Rolex Boutique patří mezi největší v celém středoevropském regionu a disponuje kromě nového designu i výrazně větším prostorem, díky čemuž skýtá atraktivní a bezkonkurenčně nejširší nabídku hodinek Rolex,“ dodala Tamara Kotvalová, majitelka rodinné společnosti Carollinum.

Carollinum Rolex Boutique, Pařížská 14, Praha 1, www.carollinum.cz

Vybráno z Carollinum magazínu