Valentýnský tip – náramky Shamballa Jewels

Pokud jste nestihli prosincový pop-up slavných náramků Shamballa Jewels, neváhejte a využijte limitované nabídky například pro příležitost svátku zamilovaných.

Shamballa bracelet

Náramky Shamballa Jewels připomínající tibetské modlitební korálky, aktuálně velký trend nejen hollywoodských celebrit, jsou v limitované nabídce hodinářství-klenotnictví Carollinum.

Shamballa bracelet

Všechny šperky Shamballa Jewels se vyrábějí z 18-ti karátového zlata, čirých a barevných diamantů, drahokamů a perel s certifikací A až B.

Shamballa bracelet

Bestsellerem značky je náramek s kuličkou z diamantového pavé, který byl uveden v roce 2007. Vzhledem k široké paletě barev drhaných šňůrek (18 odstínů), diamantových kuliček i různých tvarů a barev zlatých korálků a drahokamů, jsou náramky Shamballa Jewels unisexové a jsou tak ideálním párovým šperkem.

Shamballa bracelet

O značce Shamballa Jewels

Dánský klenotník Mads Kornerup inspirovaný cestováním, jógou a buddhistickými tradicemi otevřel před dvaceti leti klenotnictví Shamballa Jewels v Paříži a New Yorku. První náramek z drhané šňůrky zdobené zlatými korálky s  diamanty pojmenovaný po mytickém království Shamballa vytvořil v roce 2001 pro rappera Jay-Z.

Shamball and Jay-Z

Náramek si rychle získal oblibu hvězdné klientely a dnes mezi sběratele Shamballa Jewels patří například Karl Lagerfeld, dánská korunní princezna Mary, norská korunní princezna Mette Marit, Carine Roitfeld, Gwyneth Paltrow, Diane von Fürstenberg či Giorgio Armani.

Shamballa and Gwyneth Paltrow

Sortiment Shamballa Jewels

Sortiment Shamballa Jewels zahrnuje také prsteny, náušnice, manžetové knoflíčky a náhrdelníky. Značka Shamballa Jewels je v prodeji ve vlajkovém butiku v Kodani a v síti autorizovaných prodejců, mezi něž patří například obchodní domy Barneys, Harrods, klenotnictví Wempe či concept story Montaigne Market a Colette.

Proč Shamballa?

Shamballa – též psáno Shambhala či Shambala, je mytické království skryté v nepřístupném údolí vysoko v Himalájích. Doslovně přeloženo ze sanskrtu je to „místo míru a poklidu“. Náramky Shamballa nosili již staří Tibeťané, kteří věřili v jejich kouzelnou a léčebnou moc. Shamballa náramky podle nich působí na Dharmačakru, která symbolizuje mysl a navozuje pokoj v duši.

Potěšte své blízké náramky Shamballa Jewels z exkluzivní nabídky hodinářství-klenotnictví CarollinumPařížská 11, Praha 1.

Vybráno z Carollinum magazínu