Nový butik Montblanc sídlí na rozhraní Pařížské a Široké ulice v centru Prahy

Společnost Carollinum, prodejce luxusních hodinek, šperků a doplňků, 15. ledna otevřela nový butik značky Montblanc v Pařížské 14 (vchod ze Široké ulice 18). Přemístění obchodu do větších prostor je reakcí na značný zájem a oblibu, které se Montblanc těší u českých manažerů a zákazníků obecně. 

Vstup do butiku Montblanc

Nový butik, který se nachází na rozhraní Pařížské a Široké ulice, nabízí rozšířený sortiment zboží – od malých kožených doplňků přes psací potřeby až po komplikované modely mechanických hodinek.

Butik Montblanc

Butik je pojat v luxusním stylu, odpovídajícím významu a prestiži značky. Interiér zdobí moderní minimalistický design. Specialitou a zajímavostí nového butiku je VIP salonek pro sběratele psacích potřeb a hodinek (Collector’s Room), kde aktuálně probíhá výstava limitovaných edicí per Montblanc.

VIP butiku Montblanc

 „Carollinum v letošním roce slaví 20. výročí založení a otevření nového butiku Montblanc je první z událostí, které jsme pro zákazníky při této příležitosti připravili," uvedla majitelka společnosti Tamara Kotvalová.Přesunutí butiku Montblanc v Široké je potvrzením významu této ulice, coby další klíčové shopping „tepny“ v centru české metropole.

Butik Montblanc

Vybráno z Carollinum magazínu