Luxusní doplňky Montblanc pro moderní technologie

Dotykové pero Montblanc

Potřebujete obal či dotykové pero pro svůj mobilní telefon či tablet? Elegance a zkušenosti tradičního výrobce luxusního psacího náčiní Montblanc perfektně doplňuje progresivní moderní technologie.

Obaly pro mobilní telefony a tablety

Vlastnictví mobilního telefonu či tabletu je v poslední době téměř povinné, ale objevit kvalitně zpracované luxusní pouzdro pro mobilní telefony Apple či Samsung bývá velký problém.

Montblanc proto představil několik pouzder vhodných nejen pro tyto značky. Pokud hledáte kvalitně zpracovaný obal s citem pro detail, jsou následující produkty právě pro vás.

Luxusní obal pro iPhone 6

Luxusní obal Montblanc pro Iphone 6

Montblanc navrhl  pro mobilní telefony Apple luxusní obaly z pravé kůže. Vybrat si můžete hladkou kůži Meisterstück nebo hrubou kůži v několika barevných variacích.

Luxusní obal pro Samsung Galaxy Note 4

Stejný problém řeší i majitelé tabletů a mobilních telefonů Samsung. Montblanc proto uvedl na trh luxusní obaly z pravé kůže nejen pro mobilní telefon Galaxy Note 4.

Konkrétně pro Galaxy Note 4 si můžete vybírat mezi italskou hrubou telecí kůží nebo koženým obalem s jemně tkaným karbonovým vzhledem. 

Montblanc ovšem nabízí i luxusní obaly pro mobilní telefony řady Samsung Galaxy 5.

Luxusní obal Galaxy Note 4

Luxusní obaly nejen pro iPady

Tablet se stává stejně důležitou pomůckou v pracovním i osobním životě jako mobilní telefon.

Pro uchování vzhledu a funkčnosti těchto zařízení se určitě hodí kvalitní obal. Montblanc proto navrhl pro iPady a podobně veliké tablety ostatních značek několik pouzder. Vybírat můžete z několika typů pouzder s rozličnými funkcemi z luxusní italské kůže.

Luxusní obal Montblanc Ipad 3 a 4

Na výběr máte několik barev a kůži s hrubým vzorem či proslulou hladkou kůži Meisterstück. Možnosti ovšem nekončí u černé kůže. K dispozici jsou i jiné barvy a materiály.

Luxusní obaly Montblanc pro tablety

Pera pro dotykové displeje

Elegantní stylusy pro ovládání dotykových displejů využijete nejen při procházení webu, pročítání a psaní emailů, ale také při skicování, podepisování a řadě dalších funkcí.

Tlačítko na boku obou per rozšiřuje nabídku funkcí o další možnosti: výběr a procesování poznámek, shromažďování a ukládání obsahu, vytvoření snímku obrazovky a jeho editování, vyhledávání či spouštění vybraných aplikací ve specifických zónách displeje.

Luxusní pero e-Starwalker

Dotykové pero e-Starwalker

Tělo robustního pera e-Starwalker (#112680) z ušlechtilé černé pryskyřice doplňují tmavé detaily pokovené rutheniem a bílá hvězdička Montblanc vznášející se ve vršku víčka. Nástroj má výměnný hrot a může současně sloužit jako tenký fix. Cena: 11275 Kč.

Luxusní pero Pix Pen

Dotykové pero Pix Pen

Design štíhlého pera Pix Pen (#112682) z ušlechtilé černé pryskyřice vychází z oblíbené produktové řady Cruise. Jeho hrot je výměnný a díky tomu může sloužit jako klasická propisovací tužka. Cena: 7565 Kč.

Speciální pero pro dotykový display Extreme ScreenWriter

Montblanc Extreme ScreenWriter

Montblanc Extreme ScreenWriter (#111040) je vysoce přesný nástroj pro psaní, kreslení a skicování na dotykových displejích jakýchkoli zařízení.

Silikonový disk na hrotu ScreenWriteru má přesnost psacího pera a nepoškrábe displej. Jeho používání je stejně přirozené jako psaní běžným perem. Hrot nástroje je výměnný a nabízí další dvě možnosti využití – jako mikrofix a propisovací tužka.

Vybráno z Carollinum magazínu