Jedinečný butik Patek Philippe v Praze

Patek Philippe, poslední nezávislá rodinná hodinářská manufaktura z Ženevy, má v Praze značkový butik. Příznivci a sběratelé značky se tak díky tomu budou moci setkat i s ojedinělými modely luxusních mechanických hodinek.

Butik Patek Philippe

Pražský butik Patek Philippe je vůbec prvním obchodem značky ve středoevropském regionu a jedním z mála v celé Evropě. „Jsem hrdá, že si Carollinum za uplynulé roky vybudovalo důvěru majitelů tohoto mimořádně exkluzivního hodinářského domu. Milovníkům hodinek Patek Philippe nyní můžeme v Praze nabídnout komfort samostatného butiku, který odpovídá výjimečnému postavení této značky,“ říká Tamara Kotvalová, majitelka společnosti Carollinum.

Interiér butiku Patek Philippe

Vstoupit do prodejny Patek Philippe znamená ocitnout se ve světě, kde je vše výjimečné. Vášeň pro mistrovskou ruční práci a sebemenší detail se odráží na sofistikovaném provedení interiéru. Prodejní plocha je rozčleněna na otevřenou hlavní část a prostorný oddělený salonek, kde se odehrává individuální prodej. Proporce prodejny tak odrážejí specifický způsob prezentace vzácných hodinek.

Interiér butiku Patek Philippe

V interiéru jsou použity výhradně ušlechtilé přírodní materiály. Kontrast tří druhů vzácného dřeva – dekorativního, tzv. očkového javoru, indického růžového dřeva a javoru evropského na nástěnných panelech doplňují mosazné dekory calatravského kříže, který je nezaměnitelným symbolem značky. Tkané vlněné koberce pocházejí od renomované hongkongské společnosti Taiping. Hlavní místnost osvětlují dva křišťálové lustry francouzské značky Baccarat vyrobené na míru pro Patek Philippe.

Tým butiku Patek Philippe

Patek Philippe Boutique

  • Adresa: Pařížská 9, Praha 1
  • Otevírací doba: všední dny 10.00 – 19.00, sobota 11.00 – 18.00, neděle: 12.00 – 17.00
  • Tel.: 234 221 456
  • E-mail: patek@carollinum.cz

Pro smluvení individuální schůzky v Patek Philippe Boutique prosím kontaktujte store manažerku paní Kláru Polákovou na e-mailu patek@carollinum.cz.

Vybráno z Carollinum magazínu