Clifton Club Indian Legend Tribute - Scout Limited Edition

Baume & Mercier letos tradičně představili limitovanou edici hodinek spřízněných s motorismem. Skládá se hned ze tří rozdílných modelů vzdávajících hold legendě jménem Indian Motorcycle – americké firmě vyrábějící motocykly od roku 1901.

Kde koupit

Námi vybraný model Legend Tribute Scout má částečně otevřený číselník, jenž nabízí pohled na upravený strojek připomínající legendární motorku Indian Scout.

Malá datumovka s číslem 1901 namísto čísla 19, jako reminiscence roku založení Indian Motorcycle. Světle hnědý řemínek inspirovaný koženým sedlem používaným na motorkách Indian časem získá unikátní patinu. Protiváha velké vteřinové ručičky chronografu je vyvedena ve tvaru písmene „I“ z historického loga firmy Indian Motorcycle. Korunka a tlačítka chronografu jsou v černé úpravě ADLC. Dýnko pak obsahuje rytinu loga firmy a limitaci. Nechybí luneta s leštěným ADLC a tachymetrickou škálou.

Leštěné a broušené ocelové pouzdro o průměru 44 mm je osazeno strojkem Valjoux 7750 s automatickým nátahem a rezervou chodu 48 hodin. Funkce chronografu. Malá datumovka. Průhled do stroje skrze číselník. Vodotěsnost 50 m. Limitace 1901 kusů.

Vybrané články z magazínu: